<

Team Kollum

Wil je weten welke docent Nederlands geeft bij ons op school? Of wat het mailadres is van de docent aardrijkskunde? Of ben je nieuwsgierig naar het verhaal dat onze docenten te vertellen hebben?

Hieronder vind je het antwoord.

Kevin Merkus (afk: mk)
Docent maatschappijleer en coördinator klas 3 en 4
e-mail: kmerkus@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-452900

Evelien Nauta (afk: nev)
Onderwijsassistent
e-mail: enauta@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-452900

Jan Rozema (afk: Rozema)
Onderwijsassistent
e-mail: jrozema@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-452900

Natasja Rudolphus (afk: rsn)
Docent LO
e-mail: nrudolphus@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-452900

Derk Schuttel (afk: sd)
Roostermaker en stafmedewerker
e-mail: dschuttel@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415

"Succeservaring leerlingen zorgt elke keer voor kippenvel"

Lees het verhaal van Cornelis van Slageren

Cornelis van Slageren (afk: sl)
Docent muziek
e-mail: cvslageren@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-452900

Douwtsje van der Slijk (afk: slij)
Medewerker locatieadministratie
e-mail: dvdslijk@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-452900