<

Team Grijpskerk

Wil je weten welke docent Nederlands geeft bij ons op school? Of wat het mailadres is van de docent aardrijkskunde? Of ben je nieuwsgierig naar het verhaal dat onze docenten te vertellen hebben?

Hieronder vind je het antwoord.

"Ik ga fluitend naar huis wanneer ik leerlingen zo heb kunnen begeleiden dat zij met een stukje meer zelfvertrouwen mijn lokaal verlaten."

Lees het verhaal van Alissa Apeldoorn

Alissa Apeldoorn (afk: Apeldoorn)
Medewerker Time Out
e-mail: aapeldoorn@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0594-212543

Lieuwe Bijleveld (afk: bv)
Docent aardijkskunde, techniek, mens en maatschappij en PSO
e-mail: lbijleveld@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0594-212543

Gea Boersma (afk: bs)
Docent Frans
e-mail: gboersma@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0594-212543

Sandra van Bruggen (afk: bns)
Docent wiskunde
e-mail: svanbruggen@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0594-212543

Tinie Damstra (afk: dat)
Roostermaker
e-mail: tdamstra@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-452900

Mark van Dijk (afk: dy)
Docent Nederlands en coördinator klas 1 en 2
e-mail: mvdijk@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0594-212543

Erik Dijkstra (afk: de)
Docent geschiedenis en maatschappijleer
e-mail: edijkstra@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0594-212543