<

Team bestuur en staf

Wil je weten welke wie de administratie verzorgd bij ons op school? Of wat het mailadres is van de examensecretaris? Of ben je nieuwsgierig naar het verhaal dat onze medewerkers te vertellen hebben?

Hieronder vind je het antwoord.

Anne Annema (afk: Annema)
Onderhoudsmedewerker
e-mail: aannema@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415

"Rivieren laten stromen en bruggen bouwen"

Dick Boersma
Directeur stafbureau
e-mail: dboersma@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415

"Met een geweldig team en fijne leerlingen is het elke dag weer een heerlijk gevoel om naar het werk te gaan. Klaar staan voor iedereen en zo bij te kunnen dragen aan een goede sfeer en een veilig gevoel voor iedereen."

Laura Feitsma (afk: Reitsm)
Management assistent
e-mail: lfeitsma@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511 542415

"It wie dochs in sprong yn it djippe. Ik wist wol hoe’t it gong, mar no lei de ferantwurdlikheid by my"

Lees het verhaal van Sietske Grenzenberg

Sietske Grenzenberg (afk: Grenz)
Medewerker personeel en organisatie en examensecretaris
e-mail: sgrenzenberg@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415

"Op onze afdeling hebben we lol, lachen en huilen we. Doen we ons best, zijn we eerlijk, soms een beetje gek, leven we mee en genieten van ons werk."

Coby Heidstra (afk: heid)
Personeels- en PR-functionaris
e-mail: cheidstra@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415

"Waarom binnen je comfortzone blijven als daarbuiten veel meer te beleven valt"

Andries IJbema (afk: ijbe)
Coördinator personeel en formatie
e-mail: aijbema@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415

Gerard Janze (afk: Janze)
Directeur-bestuurder
e-mail: gjanze@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415