<

Team Buitenpost

Wil je weten welke docent Nederlands geeft bij ons op school? Of wat het mailadres is van de docent aardrijkskunde? Of ben je nieuwsgierig naar het verhaal dat onze docenten te vertellen hebben?

Hieronder vind je het antwoord.

Berber van der Meulen- de Vries (afk: vm)
Docent beeldende vorming
e-mail: bvandermeulen@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415

Henk Jan Mulder (afk: md)
Docent Duits en leerjaarcoƶrdinator klas 5 havo
e-mail: hjmulder@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415

Petra Nicolai (afk: nic)
Kantinemedewerker
e-mail: pnicolai@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415

Ingeborg Nienhuis (afk: ni)
Docent Nederlands
e-mail: inienhuis@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415

Maarten Noorman (afk: nr)
Docent maatschappijwetenschappen
e-mail: mnoorman@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415

"Echt schoolsucces (namelijk echt iets opsteken) is tien procent inspiratie en negentig procent transpiratie. "

Bart van Overveld (afk: ovb)
Docent Nederlands
e-mail: bvoverveld@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415

Ger Pentinga (afk: pag)
Docent Nederlands
e-mail: gpentinga@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415