<

Team Buitenpost

Wil je weten welke docent Nederlands geeft bij ons op school? Of wat het mailadres is van de docent aardrijkskunde? Of ben je nieuwsgierig naar het verhaal dat onze docenten te vertellen hebben?

Hieronder vind je het antwoord.

Dianne Koffeman (afk: knd)
Docent Nederlands
e-mail: dkoffeman@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415

Gusta Koning (afk: kgg)
Docent Frans
e-mail: gkoning@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415

mw. J.W.H.E Kos-Meijer (afk: kj)
Docent Engels
e-mail: jkos@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415

Anni Koster (afk: kr)
Docent beeldende vorming en CKV, vertrouwenspersoon
e-mail: akoster@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415

Pieter Kramer (afk: krp)
Docent wiskunde
e-mail: pkramer@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415

Saskia Kremer (afk: JongS)
TOA
e-mail: skremer@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415

Greetje Krijgsheld- Ploegman (afk: pg)
Docent economie
e-mail: gkrijgsheld@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415