<

Team Buitenpost

Wil je weten welke docent Nederlands geeft bij ons op school? Of wat het mailadres is van de docent aardrijkskunde? Of ben je nieuwsgierig naar het verhaal dat onze docenten te vertellen hebben?

Hieronder vind je het antwoord.

Iesie Jellema (afk: jg)
Docent Duits en Frans
e-mail: ijellema@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415

Annet Jellema (afk: jaa)
Docent Duits
e-mail: ajellema@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415

Jannie van Kammen (afk: Kam2)
Medewerker Time Out
e-mail: jvkammen@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415

Jilleke Kamp (afk: ka)
Docent geschiedenis en leerjaarcoƶrdinator klas 2 vwo
e-mail: jkamp@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415

Hester Katsma (afk: hka)
Docent LO
e-mail: hkatsma@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415

Bert Kingma (afk: kb)
Decaan en docent Wiskunde
e-mail: bkingma@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415

Sander Klaveringa (afk: Klaver)
TOA
e-mail: sklaveringa@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415