<

Team Buitenpost

Wil je weten welke docent Nederlands geeft bij ons op school? Of wat het mailadres is van de docent aardrijkskunde? Of ben je nieuwsgierig naar het verhaal dat onze docenten te vertellen hebben?

Hieronder vind je het antwoord.

Klaske Elving (afk: egk)
Docent Nederlands
e-mail: kelving@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415

Coby van Essen (afk: es)
Docent Frans
e-mail: cvessen@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415

Hilde Feenstra (afk: hf)
Docent Engels
e-mail: hfeenstra@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415

Thelma Gjaltema (afk: gth)
Docent Engels
e-mail: tgjaltema@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415

Janneke Gjaltema (afk: gjj)
Docent economie
e-mail: jgjaltema@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415

Marijn Gooskens (afk: gsm)
Docent Enges in opleiding
e-mail: mgooskens@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415

Wennie de Haan- Minnema (afk: Minnem)
Medewerker locatieadministratie
e-mail: wdehaan@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415