<

Team Buitenpost

Wil je weten welke docent Nederlands geeft bij ons op school? Of wat het mailadres is van de docent aardrijkskunde? Of ben je nieuwsgierig naar het verhaal dat onze docenten te vertellen hebben?

Hieronder vind je het antwoord.

"Jonge mensen kennis laten maken met de verschillende domeinen en facetten van sport binnen L.O. en BSM is elke dag weer een prachtige bezigheid. "

Anne Gosse Damstra (afk: da)
Docent LO en BSM, leerjaarcoƶrdinator klas 4 havo
e-mail: agdamstra@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415

Nicole Davenpoort (afk: dav)
Docent beeldende vorming
e-mail: pdavenpoort@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415

"Het gaat je door merg en been. Je voelt daar echt wat er zich heeft afgespeeld; je wordt met de neus op de feiten gedrukt."

Lees het verhaal van Hendrik van Doezum

Hendrik van Doezum (afk: Doezum)
Docent godsdienst
e-mail: hvdoezum@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415

Willie Donker (afk: Don)
Teamleider vwo
e-mail: wdonker@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415 of 06 21 12 49 26

"Wat is het verschil tussen chemisch koken en scheikunde? Tijdens scheikunde, nooit proeven..."

Bas Douma (afk: db)
Docent scheikunde
e-mail: bdouma@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415

"Karakter wint van talent, als talent geen karakter heeft."

Gert van Duinen (afk: dui)
Docent LO en Leerjaarcoƶrdinator klas 1
e-mail: gvduinen@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415

Lieke Ebbing (afk: eb)
Docent Frans
e-mail: lebbing@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415