<

Team Buitenpost

Wil je weten welke docent Nederlands geeft bij ons op school? Of wat het mailadres is van de docent aardrijkskunde? Of ben je nieuwsgierig naar het verhaal dat onze docenten te vertellen hebben?

Hieronder vind je het antwoord.

Arjan Boersma (afk: bsa)
Docent Natuurkunde
e-mail: aboersma@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415

Felicia Bosma (afk: bc)
Docent biologie
e-mail: fbosma@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415

Henk Bosma (afk: Bosma)
Conciƫrge
e-mail: hbosma@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415

Meinte Brandsma (afk: bd)
Docent M&O en rekenen
e-mail: mbrandsma@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415

Agnes Busse (afk: bua)
Docent drama, CKV en beeldende vorming
e-mail: abusse@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415

Jannie Comello (afk: coj)
Docent biologie
e-mail: jcomello@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415

Gretha Dam
Directeur locatie Buitenpost
e-mail: gdam@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415 of 06 57 31 09 86