<

Team Buitenpost

Wil je weten welke docent Nederlands geeft bij ons op school? Of wat het mailadres is van de docent aardrijkskunde? Of ben je nieuwsgierig naar het verhaal dat onze docenten te vertellen hebben?

Hieronder vind je het antwoord.

Douwtsje van der Slijk (afk: Slijk)
Medewerker locatieadministratie en Time Out
e-mail: dvdslijk@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415

Dick Smoor (afk: dsm)
Docent Nederlands
e-mail: dsmoor@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415

Fokje Spoelstra (afk: Wijma)
Medewerker mediatheek
e-mail: fspoelstra@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415

Harm Jan Sterenberg (afk: sb)
Docent Duits
e-mail: hsterenberg@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415

mw. T. Talsma (afk: ts)
Docent Engels
e-mail: ttalsma@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415

Johan Telenga (afk: Teleng)
Hoofd facilitaire dienst
e-mail: jtelenga@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415

Theo Triemstra (afk: tt)
Docent Duits en leerjaarcoƶrdinator klas 5 vwo
e-mail: ttriemstra@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415