<

Team Buitenpost

Wil je weten welke docent Nederlands geeft bij ons op school? Of wat het mailadres is van de docent aardrijkskunde? Of ben je nieuwsgierig naar het verhaal dat onze docenten te vertellen hebben?

Hieronder vind je het antwoord.

Tsjikke Posthuma (afk: pa)
Docent wiskunde
e-mail: tposthuma@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415

Ashley Provily (afk: py)
Docent Grieks en Latijn en leerjaarcoƶrdinator klas 3 vwo
e-mail: aprovily@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415

Bart Samplonius (afk: Samplonius)
Zorgfunctionaris
e-mail: bsamplonius@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415

Danny van der Schaaf (afk: sf)
Docent aardrijkskunde
e-mail: dvdschaaf@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415

Willy Schippers (afk: sc)
Docent Frans
e-mail: wschippers@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415

Doetina Schoonewille (afk: sci)
Docent biologie
e-mail: dschoonewille@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415

Maurijn Slagter (afk: sa)
Docent aardrijkskunde
e-mail: mslagter@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0511-542415