<

Contact Grijpskerk

Bezoekadres

Reitsema Burchtstraat 4
9843 BG Grijpskerk

Postbusadres

Postbus 41
9843 ZG Grijpskerk

Bel of mail ons

tel (0594) 21 25 43
mail grijpskerk@lauwerscollege.nl

mail ons

Judith Veldhuis (afk: vej)
Directeur locatie Grijpskerk
e-mail: jveldhuis@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0594-212543 of 06 27 07 72 71

Marloes Kosse (afk: ks)
Coördinator mavo/havo/vwo
e-mail: mkosse@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0594-212543

Cornelie Stiksma (afk: scl)
Coördinator BB/KB en coördinator GO!
e-mail: cstiksma@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0594-212543

Alissa Apeldoorn (afk: Apeldoorn)
Medewerker Time Out
e-mail: aapeldoorn@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0594-212543

Sietske Koole (afk: kes)
Medewerker Time out
e-mail: skoole@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0594-212543

Judith de Vries (afk: vb)
Ondersteuningsfunctionaris en vertrouwenspersoon
e-mail: jdevries@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0594-212543

Harold Wever (afk: wh)
Decaan en examensecretaris
e-mail: hwever@lauwerscollege.nl
telefoonnummer: 0594-212543